Majiteľovi správ z Kočnerovho telefónu, ktorý je niekto úplne iný, ako majiteľ telefónu.

Autor: Branislav Karmažin | 2.8.2019 o 18:09 | (upravené 3.8.2019 o 13:50) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  1827x

Verím, že v mediálnom étere až do septembra pribudnú ešte nejaké (u prízorného publika bez porozumenia) komentáre právnikov majiteľa telefónu (a majiteľa telefónneho čísla kam bola komunikácia odosielaná) na ktorých sa pobavíme.

Po nich každému bude následne jasné, že ten kto sms kontinuálne písal je určite niekto iný ako majiteľ telefónu. A na telefónnom čísle „zlatého kľúčika“ ten kto si ju prečítal a reagoval (a teda vedel na čo má reagovať) je niekto úplne iný ako majiteľ telefónneho čísla.

Skôr ale predpokladám, že nakoniec zistíme, že to nebol Váš telefón. A sms správy, ktoré chceli vyriešiť Lipsteina, napísal samozrejme sám Soroš. Celé to bude pripomínať "That’s not mine" scénu s filmu Austin Powers. 

Všetci vo Vašom okolí a ktorí sa Vás dotkli vedome úsmevom a prívetivým pohľadom v posledných rokoch sú prinajmenšom morálne skompromitovaní. „Náhody“ v previazaní sa osôb medzi Vašimi kauzami sa spájajú v ucelenejší až postupne jednotný smutný obraz kleptokratickeho spoločenstva oportunistov žijúcich v bubline nedotknuteľnosti, ktorí sa ako rakovina metastázovali do rôznych častí našej spoločnosti.

Tie isté osoby, pribúdajúce znova a znova ako postavičky na plátne obrovských rozmerov, namaľovaného samotným Rembrantom, sa budú vyhovárať, že to nie sú oni. Že "Milan" nie je "Milan" (aj keď v kauze zmenky je v tom pravdepodobne úplne nevinne), a že nakoniec je to vlastne môj bývalý spolužiak. Možno sa ale dočkáme, že z jedného plátna bude  triptych.

Ďakujem, že nám obyčajným ľuďom ste definovali a čoraz presnejšie ukazujete hranice morálky našej spoločnosti za posledné roky. Ako hlboko dokáže skupina ľudí klesnúť, aby si makiavelisticky uchovali moc, peniaze a pocit dôležitosti. Ako ticho sme sa dokázali pritom dlho nečinne pozerať.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Haščák strávil noc za mrežami. Môže tam pobudnúť dlhšie

Po zásahu sa vzdal výkonných funkcií v Pente. Ostáva spolumajiteľom.


Už ste čítali?